emilrulz
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
emilrulz | Inregistrare | Login
POZE EMILRULZ
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: mariana_n23 24 ani
 | Femeie 24 ani Brasov cauta Barbat 29 - 52 ani |
|
silly bAbE
Membru
 Din: brasov
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1133
|
|
nu. da'i enervezi pe restul.
_______________________________________ I love FRANK IEROOOOOO :X:X
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Voix
Membru
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 336
|
|
nimicul ce zace-n multi
_______________________________________ Ce-i frumos, si Lui Dumnezeu Ii place, dar se pare ca nu avem aceleasi gusturi.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Rain
Membru
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 980
|
|
ciudat, dar nu ma enerveaza nimic 
_______________________________________ pretty wasted
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Fen
Membru
 Din: Bukresh
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1716
|
|
tare.
_______________________________________ Ferit de intemperii.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
alina
Membru
 Din: bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1789
|
|
em..cati ani ai?
_______________________________________ love's what i got, don't start a riot, you feel it when the dance gets hot
|
|
| pus acum 19 ani |
|
em
Membru
 Din: targoviste
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 71
|
|
am peste 14,stai lini
_______________________________________ oameni si fapte.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
alina
Membru
 Din: bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1789
|
|
nici n-am zis ca ai 14 ani
_______________________________________ love's what i got, don't start a riot, you feel it when the dance gets hot
|
|
| pus acum 19 ani |
|
em
Membru
 Din: targoviste
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 71
|
|
? inesamna "linistist"...prescurtare invatata pe mess 
_______________________________________ oameni si fapte.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Gaftoni
Membru
 Din: Mama
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1571
|
|
bine zaharel atunci nu mai sta pufi... ca te umfli hihihihihihihi 
_______________________________________ Kickass Freestyle Space Junkies Rule
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Gaftoni
Membru
 Din: Mama
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1571
|
|
gen ce ?
_______________________________________ Kickass Freestyle Space Junkies Rule
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Aleca
Membru
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 961
|
|
gen like...whatever, nu-i asa? 
_______________________________________ Take your wings outside, you can't fly in here!...
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Fen
Membru
 Din: Bukresh
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1716
|
|
gen. ratata! gen. fara c*i!
aaah, de cat timp n-am mai ascultat IPR <3
_______________________________________ Ferit de intemperii.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
morepillz
Membru
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 1003
|
|
urasc tampenia asta cu "gen"
_______________________________________ they say i have A.D.D. but I don't understa....Oh! Look! A kitty!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
|
bebe_spook
Membru
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 832
|
|
matei
_______________________________________ ctc si zalee .. da da , asta e smecheria
|
|
| pus acum 19 ani |
|
fratele_lu_bebe_spook
Membru
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 168
|
|
bebe
_______________________________________ for the horde!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
orez.cu.lapte
Membru
 Din: the city
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 96
|
|
blaaaaaaaaaaaaaack eyed
_______________________________________ if first you don't succeed, skydiving is NOT for you :)
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Mircea_Spook
Membru
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 30
|
|
te urasc... )vreau si eu la mare...dar lasa ca plec pe 15
|
|
| pus acum 18 ani |
|
ZuZa
Membru
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 3524
|
|
ma enerveaza ca acuma mi-e frig.
_______________________________________ I raise my hand, I've got another question:"If I start a riot, will I get protection?"
|
|
| pus acum 18 ani |
|
Mircea_Spook
Membru
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 30
|
|
ca as vrea sa fac 1000 de lucruri dar nu am timp
|
|
| pus acum 18 ani |
|
fratele_lu_bebe_spook
Membru
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 168
|
|
bebe !
_______________________________________ for the horde!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
fratele_lu_bebe_spook
Membru
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 168
|
|
ma enerveaza ca nam credit sa l sun pe dub-v
_______________________________________ for the horde!
|
|
| pus acum 18 ani |
|